Onur Akay’dan ‘Ebru Gündeş evlendi’ iddiası

İSTANBUL (İGFA)- Ebru Gündeş ve Murat Özdemir aşkı ile ilgili magazin gündemine bomba üzere düşen açıklamalar yapan ses sanatkarı ve müellif Onur Akay, “Kendilerine bir ömür uzunluğu mutluluklar dilerim. Lakin bu evliliğin perde gerisini kimse bilmiyor.” sözlerini kullandı.

Ebru Gündeş ve Murat Özdemir’in 2021 yılının sonlarında Ankara’da tanıştığını ve yasak aşk yaşadıklarını da kelamlarına ekleyen Onur Akay, Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw’ın paravan olduğunu söyleyerek herkesi şaşırttı. 2022 yılında Rassan Khoshnaw’ın Ebru Gündeş’in hiçbir sahnesini kaçırmadığı, onu daima ön masada izlediği argüman edilmişti.

Akay ise asıl Murat Özdemir’in Ankara’da bir gazinoda Ebru Gündeş’e aşık olduğunu, onu daima ön masadan izlediğini tez ederek ağızları açık bıraktı.

Akay ayrıyeten, Murat Özdemir’in Ebru Gündeş için Selin Kabaklı’ya boşanma davası açtığını ve mutabakatlı boşanma için baskı yaptığını da kelamlarına ekledi.

Onur Akay kelam konusu savıyla ilgili şunları kaydetti: “Bu magazin oyununu Murat Özdemir’in mutabakatlı boşanması ve Ebru Gündeş’in yuva yıkan bir bayan üzere görünmemesi için yaptılar. Rassan Khoshnaw Ebru Gündeş’e evlilik teklifi için Dubai’deki bir kral dairesini tutmuş, 1.8 milyon dolarlık tektaş yüzük almış ve İtalyan bir piyanistin melodileri eşliğindeki teklifte bulunmuş halinde haberler çıkmıştı. Aslında bu evlilik teklifini Murat Özdemir yapmıştı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir